Konferencja Naukowa - Nieruchomość w przestrzeni 4 - komunikat nr II

logo2

Zakład Geodezji, Geoinżynierii i Gospodarki Przestrzennej serdecznie zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej Nieruchomość w przestrzeni 4.

Podczas konferencji poruszone zostaną problemy szacowania nieruchomości, analizy rynku oraz aspekty ekonomiczne, prawne,  techniczne,  społeczne,  środowiskowe,  istotne  dla  rzeczoznawców  majątkowych,  świata  nauki  oraz  praktyki  gospodarczej i publicznej.  Mile widziane będzie przedstawienie zagadnień praktycznych, możliwych do wykorzystania w pracy zawodowej rzeczoznawców majątkowych.

Konferencja odbywa się w ramach obchodów 50-lecia
Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Miejsce i termin:

I dzień konferencji – Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy, Auditorium Novum, sala A i B,  Al. prof. S. Kaliskiego 7 (Fordon),
18 września br. (czwartek), godz. 9:00

II dzień konferencji – Opera Nova, sala kongresowa MANRU, ul. Marszałka Focha 5,
19 września br. (piątek ), godz. 9:45

Współorganizatorzy:

• Zakład Geodezji, Geoinżynierii i Gospodarki Przestrzennej (ZGGiGP)
  • Wydział Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska (WBAiIŚ)
  • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy (UTP)
  • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu (PWSZ)