Spotkanie z Konsulem Stanów Zjednoczonych w Uniwersytecie Technologiczno – Przyrodniczym w Bydgoszczy

6 listopada br. o godz. 12.15 w budynku Regionalnego Centrum Innowacyjności sala nr C8 odbędzie się spotkanie z Panią Karoliną Orton Vice – Konsulem w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie.

Celem spotkania jest zainteresowanie studentów wymianą kulturową ze Stanami Zjednoczonymi. W trakcie spotkania studenci uzyskają wiedzę z zakresu formalnych aspektów wyjazdu oraz przykładowych lokalizacji.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy pracowników, doktorantów oraz studentów naszej Uczelni!

KarolinaOrton