Sukces Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska UTP

Zespół dr inż. Magdaleny Dobiszewskiej zdobył zaszczytny tytuł - Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2018 - za rozwiązanie pod nazwą: "Kompozyty cementowe z dodatkiem odpadowego pyłu skalnego".

Tegoroczna, jubileuszowa edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw, miała na celu wyłonienie oraz promowanie innowacyjnych rozwiązań naukowców i przedsiębiorców sektora MŚP w województwie kujawsko-pomorskim. Ocenie podlegały innowacje wdrożone po 1 stycznia 2016 roku, zgłoszone do konkursu w jednej z kategorii:

• mikroprzedsiębiorstwo
  • małe przedsiębiorstwo
  • średnie przedsiębiorstwo
  • przedsiębiorstwo akademickie
  • jednostka naukowa/zespół badawczy

Szczegóły pod linkiem: https://liderzy.tarr.org.pl/.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Liderzy_budownictwo_02