Specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje kadry naukowej WBAiIŚ

Zapraszamy wszystkich pracowników na szkolenia prowadzone w ramach działania 6.1. harmonogramu restrukturyzacji Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, tj. Specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje kadry naukowej.

1. Szkolenie pn. “Właściwa interpretacja rezultatów badań i ich analiza statystyczna” odbędzie się w piątek, 01.03.2019 r., w godzinach 9.00-15.00 w sali C8 Regionalnego Centrum Innowacyjności.

Szkolenie poprowadzą P. dr Urszula Konieczna-Spychała i dr Grażyna Czerniak – Instytut Matematyki i Fizyki UTP w Bydgoszczy

2. Szkolenie pn. „Efektywne Publikowanie Naukowe” odbędzie się w środę, 13.03.2019 r., w godzinach 9.00-16.00 w sali C8 Regionalnego Centrum Innowacyjności.

Szkolenie poprowadzi P. Mariusz Woźniak – Amber Editing Sp. z o. o.

publikowanie-plakat[5155]

statystyka-plakat[5156]