VI sympozjum „Integracja sztuki i techniki w architekturze i urbanistyce”

Zakład Architektury i Urbanistyki zaprasza do udziału w VI sympozjum „Integracja sztuki i techniki w architekturze i urbanistyce” organizowanego w dniach 24 – 25 października 2019 roku.

Celem cyklicznych spotkań architektów i osób zajmujących się kształtowaniem przestrzeni w trakcie sympozjum jest wymiana myśli w ujęciu interdyscyplinarnym, obejmująca  grupę zagadnień związanych z szeroko pojętą problematyką sztuki i techniki, w zagadnieniach kształtowania przestrzeni miast oraz kreacji budynków, budowli i zespołów krajobrazowych.

karta 1