CEPPIS 2019 - Konferencja Międzynarodowa

ceppis_2019 1

Koło Naukowe Zarządzania Projektami Budowlanymi COMA serdecznie zaprasza do udziału w V Międzynarodowej Konferencji Naukowej z cyklu Współczesne problemy budownictwa, Innowacyjne rozwiązania (Civil Engineering – Present Problems, Innovative Solutions CEPPIS).

CEPPIS jest sztandarowym wydarzeniem organizowanym przez Koło Naukowe Zarządzania Projektami Budowlanymi COMA, które decyzją nr 2/2015 z dnia 7 kwietnia 2015 roku zostało wpisane do Rejestru Kół Naukowych Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Uczestniczą w nim naukowcy z całego świata zajmujący się współczesnymi problemami budownictwa.

Konferencja jest okazją do prezentacji wyników badań, a także wymiany doświadczeń czego beneficjentem jest szeroko rozumiane środowisko naukowe.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest Circular Economy w budownictwie. Propagowanie efektywniejszego gospodarowania zasobami w przedsięwzięciach inwestycyjno-budowlanych, opartego o regułę obiegu zamkniętego stanie się celem głównym tego wydarzenia.

Zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji podczas konferencji, prezentacji rozważań teoretycznych lub praktycznych, doświadczeń i wyników realizowanych badań. Oficjalny język konferencji: j. angielski.

WYDARZENIE JEST OBJĘTE PATRONATEM HONOROWYM:

MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO - PIOTRA CAŁBECKIEGO,

PREZYDENTA MIASTA BYDGOSZCZY - RAFAŁA BRUSKIEGO
ceppis_2019 3

Miejsce i termin:

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy,

Budynek główny, Aula A-6,

al. prof. S. Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz

22 maja 2019 r. (środa), rejestracja 8:00-9:00, otwarcie konferencji 9:00

Szczegółowe informacje nt. konferencji na stronie: www.ceppis.pl

Do pobrania: Agenda

Współorganizatorzy:

• Koło Naukowe Zarządzania Projektami Budowlanymi COMA,
  • Wydział Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska (WBAiIŚ),
  • Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy (UTP),
  • Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Bydgoszczy (PZITB),
  • Naczelna Organizacja Techniczna Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych (NOT).
  • ceppis_2019 2