Od teorii do praktyki - 7 edycja

Zagraj o staż w szwajcarskiej firmie – po raz siódmy.

Pozwól swojej pracy dyplomowej budować Twoją karierę.

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w VII edycji konkursu na prace dyplomowe „Od teorii do praktyki”.

Konkurs realizowany jest we współpracy z czołowymi szwajcarskimi firmami, beneficjentami znaku szwajcarskiej jakości „swissstandards.pl”- Fracht FWO Polska, Franke, Geberit, Hilti, Sika, Swisslinx, Zehnder. Nagrodami w nim są płatne staże z programem mentorskim u wybranych Partnerów, wartościowe nagrody rzeczowe oraz szkolenie z headhuneterem.

Konkurs, tak jak dwie jego wcześniejsze edycje, przebiegać będzie w dwóch etapach. Zgłoszenia tematów prac do pierwszego etapu przyjmowane będą do 31 grudnia 2019.

Załącznik - Szczegółowe informacje

od teorii do praktyki 7edycja