Rekrutacja na studia - ważny komunikat!

Kandydaci na studia stacjonarne pierwszego stopnia w UTP (rekrutacja podstawowa - tura 1).

11.07.2019 r. Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne przeprowadziły I etap postępowania klasyfikacyjnego. Sprawdź swój status na indywidualnym koncie pod adresem: www.rekrutacja.utp.edu.pl.

Jeżeli zostałeś „zakwalifikowany” to w terminie od 15 lipca do 22 lipca 2019 roku złóż komplet dokumentów (w tym kserokopię świadectwa dojrzałości – przy składaniu dokumentów należy okazać oryginał/odpis celem potwierdzenia kopii przez uczelnię).

Punkt Rekrutacyjny:

Al. prof. S. Kaliskiego 7, Bydgoszcz (Fordon)
czynny w godzinach
8.00 – 15.00 (od poniedziałku do piątku)
9.00 – 12.00 (sobota – 20.07.2019 r.)

Niedostarczenie w terminie kompletu dokumentów oznacza rezygnację ze studiów i spowoduje skreślenie kandydata z listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia na I rok danego kierunku studiów. Rejestracja będzie bezskuteczna. Uczelnia nie wzywa do uzupełnienia dokumentów.

Ogłoszenie wyników rekrutacji - na indywidualnym koncie kandydata w IRK - 26.07.2019 r. do godz. 12.00.