Kandydaci na studia niestacjonarne II stopnia - wybór specjalności

Informacja dodatkowa dotycząca rekrutacji na studia niestacjonarne II stopnia na kierunkach BUDOWNICTWO i INŻYNIERIA ŚRODOWISKA

Na kierunku BUDOWNICTWO (II stopień studia niestacjonarne) w ofercie dydaktycznej znajdują się następujące specjalności:

• Budowa i Eksploatacja Autostrad
  • Budownictwo Niskoenergetyczne
  • Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie
  • Mosty

Na kierunku INŻYNIERIA ŚRODOWISKA (II stopień studia niestacjonarne) w ofercie dydaktycznej znajdują się następujące specjalności:

• Urządzenia Sanitarne
  • Monitoring Środowiska

Szczegółowe informacje dotyczące planów studiów i realizowanych przedmiotów można znaleźć na stronie: www.bip.utp.edu.pl w zakładce programy studiów.