Architektura Wnętrz - Wystawa Dyplomów 2019

9 września zapraszamy do Galerii Miejskiej BWA na wystawę licencjackich i magisterskich prac dyplomowych studentów Architektury Wnętrz UTP w Bydgoszczy. Ekspozycja ukazuje CZYM NIE JEST architektura wnętrz: dekorowaniem ścian, ustawianiem mebli i „artystycznych” bibelotów. W ujęciu wykładowców i absolwentów architektura wnętrz to sposób przemyślanego i autorskiego organizowania przestrzeni o rozmaitych wielkościach, funkcjach i stylu. Dzięki temu powstały spójne projekty przestrzeni, pomieszczeń, wystroju i wyposażenia. Autorzy prac kierowali się własnymi zainteresowaniami, ale także swoistym „posadowieniem” w regionie – dostrzeżeniem w najbliższym otoczeniu „miejsc”, którym można nadać nową formę lub nową formę i funkcję.

Wystawie towarzyszyć będą warsztaty, podczas których uczestnicy poznają zasady kompozycji oraz znaczenie tajemniczego słowa „moodboard” (zapisy telefoniczne lub mailowe - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 052-339-30-53, kom. 783-932-009)

Wystawa zakończy się „finisażem” 10 października o godzinie 18.00

plakat internet bwa S