Nagrody i wyróźnienia absolwentów WBAiIŚ - 2019

Miło nam poinformować, że absolwenci Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska uzyskali w ostatnim czasie szereg nagród i wyróżnień. Poniżej zestawienie osiągnięć:

Konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Producentów Betonów na najlepszą pracę dyplomową w zakresie Autoklawizowanego Betonu Komórkowego oraz Prefabrykacji Betonowej. (szczegółowe informacje - patrz załącznik).

Nagrodzone osoby

• Izabela Wilińska (promotor dr inż. Justyna Sobczak-Piąstka)
  • Damian Mieczysław Rutkowski (promotor dr inż. Justyna Sobczak-Piąstka)

Konkurs organizowany przez Kujawsko-Pomorską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa na najlepsze prace dyplomowe 2018 roku (szczegółowe informacje - patrz załącznik 1, załącznik 2).

Nagrodzone osoby

• I miejsce - Sylwia Stawska (promotor dr inż. Aleksandra Niespodziana)
  • II miejsce - Katarzyna Grabowska (promotor dr inż. Justyna Sobczak-Piąstka)
  • III miejsce - Izabela Śmigiel (promotor dr hab inż. Jan Kempa, prof UTP)