Znamy zwycięzce konkursu ALSTAL

Zakończono II edycję konkursu firmy ALSTAL na najlepszą pracę magisterską napisaną na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.  Wygrała praca magisterska Pani Alicji Chylewska pt. „Projekt architektoniczno-konstrukcyjny budynku administracyjno-biurowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tucholi.Nagroda ufundowana przez ALSTAL to 5000zł.

Zwyciężczynią II edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską napisaną na WBAiIŚ UTP w Bydgoszczy została Pani Alicja Chylewska.

Pani Alicja napisała pracę pt. „Projekt architektoniczno-konstrukcyjny budynku administracyjno-biurowego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tucholi.”

W skład jury konkursowego weszli: przedstawiciele firmy ALSTAL Grupa Budowlana oraz przedstawiciele Władz Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska.

Uroczyste ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się podczas obchodów Święta Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na początku grudnia tego roku.

Przypominamy, że zwycięzcami I edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską i najlepszą pracę inżynierską napisaną na WBiIŚ (obecnie WBAiIŚ) zostali: Pan Krzysztof Kaliski oraz Pani Natalia Bugajska, a zwycięzcą II edycji konkursu na najlepszą pracę inżynierską został Pan Roman Białek.

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy. Jednocześnie zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach i inicjatywach organizowanych przez ALSTAL.

Aby zapoznać się z innymi inicjatywami skierowanymi do studentów zapraszamy do wejścia na strony:

oraz na nasz Fanpage na Facebooku: