Znamy zwycięzcę konkursu Fort Polska Sp. z o.o.

Znamy zwycięzcę konkursu Fort Polska sp. z o.o. na najlepszą pracę magisterską. Fort_Logo

Wygrała praca autorstwa Pani Anny Łaty pod tytułem:

„Algorytmy obliczeniowe belek sprężanych jednoprzęsłowych wykonywanych monolitycznie z niesprężaną płytą stropową.”

Nagrodą jest zatrudnienie w Firmie Fort Polska na zasadach ogłoszonego konkursu.

Serdecznie GRATULUJEMY !!!

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy wzięli udział w konkursie.  Jednocześnie zachęcamy do udziału w kolejnych inicjatywach organizowanych przez Fort Polska Sp z o.o.