ALSTAL zaprasza na wykład!

Zapraszamy Studentów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego na kolejny wykład w ramach Instytutu wiedzy Praktycznej ALSTAL.

Temat: Najnowsza realizacja ALSTAL - Hala sportowo-widowiskowa w Toruniu z uwzględnieniem multimedialnej elewacji.

Wykład odbędzie się 24 kwietnia

sala nr 6 budynek 2.1., godz. 14:15.

Prezentację poprowadzi Pan Marcin Motylewski, Inżynier budowy, ALSTAL Grupa Budowlana. Absolwent budownictwa na Politechnice Gdańskiej.

Instytut Wiedzy Praktycznej ALSTAL to cykl wykładów na temat  zastosowania innowacyjnych technologii i zaawansowanych rozwiązań  w branży budowlanej. Do tej pory studenci mogli przyjrzeć się takim realizacjom jak: Motoarena w Toruniu, Centrum Sportu i Rekreacji w Wielkiej Nieszawce, Termy Maltańskie w Poznaniu czy Opera Leśna w Sopocie.

ALSTAL Grupa Budowlana

www.alstal.eu