Wręczenie dyplomów dla absolewntów roku akademickiego 2015/2016

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 03.12.2016 r.  o godz. 12:00 w   Auditorium Novum w Fordonie odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów (tylko oryginałów) ukończenia studiów wyższych dla absolwentów roku  akademickiego 2015/2016 naszego Wydziału.

Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej uroczystości.

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojego udziału najpóźniej do dnia 28.11.2016 r. u Kierownika Dziekanatu (tel.(052) 340-85-00).

W razie skorzystania z zaproszenia bardzo prosimy o dużo wcześniejsze (najpóźniej do dnia 28.11.2016 r.) dopełnienie w Dziekanacie regulaminowych formalności (tzn. zdanie karty obiegowej, odbiór dokumentów, dostarczenie opłaty za dyplom, oraz odbiór  2 odpisów dyplomu, oraz suplementu).

Jednocześnie informujemy, że absolwenci którzy odebrali już wcześniej swój dyplom, a chcieliby uczestniczyć w tej uroczystości powinni dostarczyć oryginał dyplomu do Dziekanatu – najpóźniej do dnia 28.11.2016 r. (można wysłać za pośrednictwem poczty).

Absolwenci, którzy nie dopełnią w/w formalności lub nie dostarczą oryginału dyplomu do Dziekanatu do dnia 28.11.2016 r. , nie  wezmą udziału w uroczystym wręczeniu dyplomów.

Wszystkich, którzy wezmą udział w tej uroczystości bardzo prosimy o wcześniejsze przybycie celem pobrania togi i biretu.

Togi i birety będą wydawane w szatni Auditorium Novum od godz. 10:00, a zbiórka absolwentów (już w togach) w Auditorium Novum o godz. 11:15.  Zaraz po zakończeniu uroczystości togi i birety powinny zostać zdane w szatni.