Targi pracy - edycja 2017

4 kwietnia 2017 r. w godzinach od 10 do 14, w holu głównym UTP przy Al. prof. S. Kaliskiego 7, odbędą się Targi Pracy i Kariery organizowane przez uniwersyteckie Biuro Karier UTP.

Wydarzenie jest skierowane do osób poszukujących zatrudnienia oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami panującymi na rynku pracy.

Podczas tegorocznych Targów Pracy i Kariery na UTP będzie można zapoznać się z wymaganiami pracodawców wobec potencjalnych kandydatów, a dzięki bezpośrednim rozmowom z przedstawicielami firm - sprawdzić najnowsze oferty pracy i praktyk studenckich. Profesjonaliści pomogą stworzyć dokumenty aplikacyjne, a nawet przetłumaczą je na język angielski. Studenci i absolwenci uczelni dowiedzą się również w jaki sposób założyć własną działalność gospodarczą oraz uzyskać dofinansowanie.

Targi Pracy i Kariery na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym to również spotkania z osobami specjalizującymi się w doradztwie personalnym i planowaniu rozwoju zawodowego.  Swoją ofertę zaprezentują instytucje takie jak:  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy, Bydgoski Klaster Informatyczny i Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy.

Do organizacji wydarzenia przyłączyła się także Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, a sponsorem strategicznym została firma Atos.

Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Lista Wystawców:

Atos

Asseco Poland

WIKA Polska Sp. z o.o. Sp. k.

iQor Global Services Poland Sp. z o.o.

PESA Bydgoszcz S.A.

ID LOGISTICS POLSKA S.A.

Accenture

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego

Network Way Sp. z o.o.

Goodmorning Sp. z o.o.

Nokia

Poland Tokai Okaya manufacturing Sp. z o.o.

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o.

keeeper Sp z o.o.

Progres Sp. z o.o. Sp. K.

Mondi Świecie S.A.

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A.

GRUPA BORYSZEW

Unilever Polska S.A. Oddział Detergentów i Kosmetyków

BAUMAT Sp. z o.o.

Schenker Sp. z o.o.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna

ZT "Kruszwica" S.A.

Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce

ZAMET INDUSTRY S.A.

Klimat Solec Sp. z o.o.

Zakład Mechaniczny "SKRAW -MECH" Sp. z o.o.

ELEKTROBUDOWA S.A.

MULTIPAK Sp. z o.o.

Quad/Graphics Europe

HSF Logistics Polska Sp. z o.o.

PLASTICA

Łączpol Sp. z o.o.

ManpowerGroup Sp. z o.o.

OpusCapita Sp. z o.o.

Politech Sp. z o.o.

Intel Technology Poland

Polska Press Sp. z o.o.

W strefie doradczo-konsultacyjnej:

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Bydgoski Klaster Informatyczny

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu - zespół EURES

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.kariera.utp.edu.pl oraz w wydarzeniu na fanpage Biura Karier UTP.

Po raz pierwszy w tym roku Targi Pracy i Kariery powiązaliśmy z Drogowskazami Kariery organizowanymi przez niezależne Zrzeszenie Studentów UTP. W ciągu dwóch dni 5 i 6 kwietnia, będzie można wziąć udział w warsztatach i szkoleniach przygotowanych przez specjalistów z różnych dziedzin. Harmonogram wydarzenia dostępny jest na stronie www.drogowskazykariery.pl.