Budownictwo Energooszczędne i Pasywne, Charakterystyka Energetyczna Budynków i Lokali

WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, ARCHITEKTURY
I INŻYNIERII ŚRODOWISKA UTP

w BYDGOSZCZY

o g ł a s z a

nabór kandydatów
na II edycję studiów podyplomowych

BUDOWNICTWO ENERGOOSZCZĘDNE I PASYWNE,

CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA BUDYNKÓW I LOKALI

Wydział posiada zgodę Ministra Infrastruktury i Rozwoju na prowadzenie studiów podyplomowych w tym zakresie.

Ukończenie studiów uprawnia do samodzielnego sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynku, lokalu mieszkalnego oraz części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową, wymaganych przy budowie, sprzedaży i wynajmie budynków  i mieszkań od 1 stycznia 2009 r. W ramach studiów podyplomowych zaplanowano zajęcia praktyczne w zakresie obliczeń numerycznych przegród zewnętrznych i ich złączy oraz projektowania budynków w standardzie niskoenergetycznym.

Kandydaci muszą posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych magisterskich albo studiów inżynierskich na kierunkach: architektura, budownictwo, inżynieria środowiska, energetyka lub pokrewnych.

Dwusemestralne studia podyplomowe prowadzone będą
w systemie niestacjonarnym (piątek, sobota, niedziela).

Przewidywane rozpoczęcie zajęć – październik/listopad 2017 r.

Opłata za studia wynosi 3 600,00 zł (1 800,00 zł za semestr).

Termin zakończenia rekrutacji: 11.09 - 30.09.2017 r.

Zgłoszenia przesyłać drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Limit miejsc: 60.

Po otrzymaniu potwierdzenia o uruchomieniu II edycji studiów dokumenty składać w sekretariacie studiów (bud. 2.2, pok. 220 WBAiIŚ UTP w Bydgoszczy).