BFN 2018 - ważna informacja

Szanowni Państwo,

Trwa rejestracja imprez na Bydgoski Festiwal Nauki 2018! Tegoroczny Festiwal będzie się odbywał w dniach 23-27 maja 2018 r. Zapraszamy do włączenia się w budowanie oferty programowej Festiwalu.

Wnioski z propozycjami wydarzeń, które znajdą się w majowym programie można zgłaszać przez stronę www.festiwalnauki.bydgoszcz.pl.

Wystarczy kliknąć "załóż konto i zgłoś wydarzenie", a następnie zarejestrować się/zalogować do panelu i uzupełnić wniosek wydarzenia. Termin przesyłania wniosków upływa 09.03.2018 r.

Tutaj znajdziecie Państwo instrukcję zgłoszenia wydarzenia:

Ponadto proszę pamiętać, że konieczne jest wypełnienie zakładki ZAPOTRZEBOWANIE.

Wzorem lat ubiegłych Dział Informacji i Promocji UTP zapewnia materiały biurowe niezbędne do realizacji zajęć (które również należy wpisać do zakładki zapotrzebowanie; ilość materiałów będzie weryfikowana). Materiały/zakupy specyficzne, jak np. szkliwo, odczynniki chemiczne, kable itp. będą możliwe do sfinansowania tylko po uprzedniej konsultacji z kierownikiem Działu Informacji i Promocji - Agnieszką Kreńską - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (tel. 52 374 92 69).

Koordynator Wydziałowy ds. BFN

mgr inż. Agnieszka Grzybowska