studenci

INSTYTUT WIEDZY PRAKTYCZNEJ ALSTAL

LOGO_ALSTALUZapraszamy na kolejny wykład w ramach Instytutu Wiedzy Praktycznej ALSTAL:

„Praktyczne aspekty budowy hal i przestrzennych konstrukcji stalowych na przykładzie realizacji firmy ALSTAL Grupa Budowlana.”

Wykład odbędzie się

28 listopada (czwartek) od godz. 8:30 do 10:00, bud 2.1, sala A3

Wykład odbędzie się

28 listopada (czwartek) od godz. 8:30 do 10:00, bud 2.1, sala A3

Prezentacja będzie opierała się na szczegółowym przedstawieniu realizacji ALSTAL takich jak: Opera Leśna w Sopocie, Motoarena w Toruniu, Termy Maltańskie w Poznaniu oraz najnowszego projektu – Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku. Prelegenci zaprezentują etapy poszczególnych budów ze szczególnym uwzględnieniem roli przestrzennych konstrukcji stalowych.

Słuchacze będą mieli szansę poznać od strony praktycznej poszczególne etapy realizacji. Prelegenci – Jakub Morkowski i Edyta Białka.

Więcej informacji można uzyskać wchodząc na naszą stronę internetową: www.alstal.eu

baner-staz na start 262
JG RODO WBAiIS