Wybór wersji kolorystycznej

Ustawienia zostaną zapamiętane na okres 30 dni.

Wersja kolorystyczna

Wydział Budownictwa, Architektury
i Inżynierii Środowiska
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy

studenci

Oferty pracy

Asystent projektanta - Biobox

Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno-Ściekowej BIOBOX Wiesław Mikołajczuk w Toruniu poszukuje do pracy na stanowisku ASYSTENTA PROJEKTANTA.

Szczegółowe informacje w załączniku.

Oferta pracy - Asystent

Asystent projektanta - Inwestprojekt

Firma INWESTPROJEKT poszukuje do pracy na stanowisku ASYSTENT PROJEKTANTA.

Oferta pracy - Asystent projektanta

Specjalista ds. przygotowania produkcji - firma KONTBUD

Firma KONTBUD poszukuje do pracy na stanowisku SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI.

Oferta pracy - Specjalista ds. przygotowania produkcji

Podinspektor - Starostwo Powiatowe w Żninie

Starosta Żniński poszukuje kandydatów do pracy w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Żninie.

Oferta pracy - Podinspektor

Konstruktor - Technolog - firma eLstal

Firma ELSTAL poszukuje do pracy na stanowisku KONSTRUKTOR - TECHNOLOG.

Oferta pracy - Konstruktor-Technolog

Asystent Projektanta - BPI M-Bud

Pracy na stanowisku asystenta projektanta.

Miejsce pracy: Nakło and Notecią

Zakres obowiązków
- wykonywanie rysunków architektoniczno-budowlanych
- wykonywanie obliczeń statyczno - wytrzymałościowych
- składanie dokumentacji projektowej

Wymagania
- wykształcenie kierunkowe – budownictwo/architektura co najmniej inżynier
- znajomość programów: Microsoft Office, AutoCad, pakietu Intersoft
Arcadia, programów obliczeniowych

Oferujemy:
- staż z UP
- pracę przy ciekawych projektach
- możliwość obycia praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania uprawnień
budowlanych

baner-staz na start 262
JG statistica dla WBAiIS
JG modul_rekrutacja 2018
geodezja_kartografia
JG Facebook v3
JG pomoc dla amelii 4
JG_v1_Konferencje
modul_niepelnosprawni
JG_Podyplomowe_v3jpg

Nawigacja