Wybór wersji kolorystycznej

Ustawienia zostaną zapamiętane na okres 30 dni.

Wersja kolorystyczna

Wydział Budownictwa, Architektury
i Inżynierii Środowiska
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy

studenci

Oferty pracy

Asystent inspektora nadzoru spec. wodno-kanalizacyjnej - TPF Sp. z o.o.

Firma TPF Sp. z o.o. poszukuje do pracy na stanowisku ASYSTENT INSPEKTORA NADZORU spec. wodno-kanalizacyjnej

Szczegółowe informacje w załączniku.

Oferta pracy - Asystent Inspektora Nadzoru spec. wodno-kanalizacyjnej

Asystent projektanta - KP-Projekt

Firma KP-Projekt (branża sanitarna) poszukuje do pracy na stanowisku ASYSTENT PROJEKTANTA

Oferta pracy - Asystent projektanta

Inżynier Budowy - firma PUH MKD

Firma PUH MKD (branża wodno-kanalizacyjna) poszukuje do pracy na stanowisku INŻYNIER BUDOWY.

Oferta pracy - Inżynier Budowy

Asystent projektanta - Biobox

Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno-Ściekowej BIOBOX Wiesław Mikołajczuk w Toruniu poszukuje do pracy na stanowisku ASYSTENTA PROJEKTANTA.

Oferta pracy - Asystent

Asystent projektanta - Inwestprojekt

Firma INWESTPROJEKT poszukuje do pracy na stanowisku ASYSTENT PROJEKTANTA.

Specjalista ds. przygotowania produkcji - firma KONTBUD

Firma KONTBUD poszukuje do pracy na stanowisku SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI.

Oferta pracy - Specjalista ds. przygotowania produkcji

Podinspektor - Starostwo Powiatowe w Żninie

Starosta Żniński poszukuje kandydatów do pracy w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Żninie.

Oferta pracy - Podinspektor

Konstruktor - Technolog - firma eLstal

Firma ELSTAL poszukuje do pracy na stanowisku KONSTRUKTOR - TECHNOLOG.

Oferta pracy - Konstruktor-Technolog

Asystent Projektanta - BPI M-Bud

Pracy na stanowisku asystenta projektanta.

Miejsce pracy: Nakło and Notecią

Zakres obowiązków
- wykonywanie rysunków architektoniczno-budowlanych
- wykonywanie obliczeń statyczno - wytrzymałościowych
- składanie dokumentacji projektowej

Wymagania
- wykształcenie kierunkowe – budownictwo/architektura co najmniej inżynier
- znajomość programów: Microsoft Office, AutoCad, pakietu Intersoft
Arcadia, programów obliczeniowych

Oferujemy:
- staż z UP
- pracę przy ciekawych projektach
- możliwość obycia praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania uprawnień
budowlanych

Kosztorysant / Asystent kosztorysanta - LB Projekt

Frima LB-Projekt poszukuje do pracy na stanowisku KOSZTORYSNATA i ASYSTENTA KOSZTORYSNTA w branży budowlanej.

Szczegółówe informacje w załączniku.

Oferta pracy - kosztorysant / asystent kosztorysanta

Majster budowy / Kierownik robót sanitarnych - Inżbud

Firma Budowlano Wdrożeniowa Inżbud Z.Zehner, M.Środa spółka jawna w Grudziądzu posiadającą duże doświadczenie w kompleksowej realizacji inwestycji w branży inżynieryjnej

poszukuje do pracy na stanowisko:

MAJSTER BUDOWY/ KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH

Miejsce pracy: woj. kuj.-pom.

ZAKRES ZADAŃ:

  • udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie wycen, optymalizacja kosztów,
  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych przez podwykonawców,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań; wybieranie optymalnego wariantu realizacji robót branży sanitarnej i uzgadnianie z kierownikiem budowy

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne - inżynieria środowiska,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,
  • znajomość  AutoCad,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników,
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia branżowe będą dodatkowym atutem

CO OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość długofalowej współpracy i zdobycie doświadczenia w uzyskaniu uprawnień   zawodowych
  • pracę w młodym , dynamicznym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów

W razie pytań proszę dzwonić pod numer 56 64 335 71

baner-staz na start 262
JG RODO WBAiIS
JG Facebook v3
JG pomoc dla amelii 4
JG_v1_Konferencje
modul_niepelnosprawni
JG_Podyplomowe_v3jpg

Nawigacja