studenci

Inżynier budowy - CIEPŁOWNIK EKOINWESTYCJE SP. Z O.O. SP.K.

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem, realizująca inwestycje w ramach przetargów publicznych poszukuje osoby  na stanowisko:

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Nakło nad Notecią

Opis zadań:
-nadzorowanie prac podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót budowlanych w zakresie terminowości i jakości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP,
- monitorowanie stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi,
- wspieranie Kierownika Budowy i przygotowywanie procesów technologicznych,
- bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi,

Wymagania:
- wykształcenie wyższe budowlane – specjalność konstrukcje lub student ostatniego roku studiów,
- znajomość Prawa Budowlanego
- samodzielność w nadzorowaniu robót budowlanych,
- bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
- znajomość programu do kosztorysowania Norma będzie dodatkowym atutem

- prawo jazdy kat. B

Warunki zatrudnienia:
- zatrudnienie w stabilnej firmie,
- praca w Nakle nad Notecią (Termomodernizacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 oraz Gimnazjum nr 3).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W aplikacji prosimy dopisać „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

baner-staz na start 262
JG RODO WBAiIS