DZIEKANAT WYDZIAŁU BUDOWNICTWA, ARCHITEKTURY i INŻYNIERII ŚRODOWISKA (WBAiIŚ)

Al. Prof. S. Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz

Budynek C (dawny 2.4), pok. C 105

tel. 52-340 85 00

faks 52 340 80 55

email dzwbiis@utp.edu.pl

Kierownik Dziekanatu: Małgorzata Tomaszewska

Dziekanat czynny jest dla studentów *:

od poniedziałku do piątku (oprócz środy) w godzinach od 10:00 do 14:00

oraz w soboty zjazdowe w godzinach od 8:00 do 13:00

* z uwagi na sytuację wywołaną COVID-19 godziny przyjęć mogą ulec zmianie (zaleca się wcześniejszy kontakt telefoniczny)

Imię i NazwiskoPokój KontaktInformacje dodatkowe
Małgorzata Tomaszewska
kierownik dziekanatu
C 105Tel. (52) 340 85 00
Faks (52) 340 80 55
Malgorzata.Tomaszewska@utp.edu.pl
 
Anna Borkowska
samodzielny referent
C 104Tel. (52) 340-85-54
Anna.Borkowska@utp.edu.pl
studia stacjonarne pierwszego i drugiego stopnia kierunek „Architektura”, studia stacjonarne pierwszego stopnia kierunek „Geodezja i Kartografia”, stypendia rektora dla najlepszych studentów
Joanna Korpal
samodzielny referent
C 104Tel. (52) 340-85-32
Joanna.Korpal@utp.edu.pl
studia stacjonarne pierwszego i drugiego stopnia kierunek „Inżynieria Środowiska”, studia niestacjonarne pierwszego i drugiego stopnia kierunek „Inżynieria Środowiska”, studia niestacjonarne pierwszego stopnia kierunek „Budownictwo”, pomoc materialna dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych – stypendia socjalne, stypendia dla osób niepełnosprawnych, zapomogi
Sylwia Makowiecka
samodzielny referent
C 104Tel. (52) 340-85-39
Sylwia.Makowiecka@utp.edu.pl
studia niestacjonarne drugiego stopnia kierunek „Budownictwo”, studia stacjonarne pierwszego i drugiego stopnia kierunek „Architektura Wnętrz”, pomoc materialna dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych – stypendia socjalne
Katarzyna Włodarczyk
starszy specjalista
C 104Tel. (52) 340-85-19
Katarzyna.Wlodarczyk@utp.edu.pl
studia stacjonarne pierwszego i drugiego stopnia kierunek „budownictwo”
Anna Jaczyńska
specjalista ds. administracyjnych
 Tel. (52) 340-84-15
Anna.Jaczynska@utp.edu.pl
obsługa spraw administracyjno-kadrowych
Aleksandra Pietras-Lech
specjalista ds. administracyjno-finansowych
C 102Tel. (52) 340-81-66
Aleksandra.Pietras@utp.edu.pl
specjalista ds. administracyjno-finansowych
Dorota Pomianowska
specjalista ds. badań naukowych
C 103Tel. (52) 340-84-01
Dorota.Pomianowska@utp.edu.pl
obsługa badań naukowych
Agata Bukaluk
specjalista ds. certyfikacji i walidacji
F 208Tel. (52) 340-87-31
Agata.Bukaluk@utp.edu.pl
 specjalista ds. certyfikacji i walidacji
Katarzyna Sendel-Tomczak
specjalista ds. administracyjno-finansowych
C 102Tel. (52) 340-81-66
Katarzyna.Sendel-Tomczak@utp.edu.pl
specjalista ds. administracyjno-finansowych