KATEDRA ARCHITEKTURY I URBANISTYKI

Al. prof. S. Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz

Budynek B (dawny 2.2)

Nr tel. 52 340 81 19

email: kaiu@utp.edu.pl

strona internetowa: http://www.architektura.utp.edu.pl/

Kierownik Katedry: dr hab. inż. arch. Piotr Obracaj, prof. uczelni

Imię i NazwiskoPokójKontaktInformacje dodatkowe
dr hab. inż. arch.
Piotr Obracaj
prof. uczelni
B 012atel. 52 340-81-19
Piotr.Obracaj@utp.edu.pl
Konsultacje
dr hab. inż. arch.
Teresa Bardzińska-Bonenberg
prof. uczelni
B 009Teresa.Bardzinska-Bonenberg@utp.edu.plKonsultacje
dr hab. inż.
Andrzej Zalewski
prof. uczelni
B 004Andrzej.Zalewski@utp.edu.plKonsultacje
dr inż. arch.
Piotr Brzeziński
adiunkt
B 005tel. 52 374-99-73
Piotr.Brzezinski@utp.edu.pl
Konsultacje
dr inż. arch.
Aleksander Furmanek
adiunkt
B 007tel. 52 340-82-76
Aleksander.Furmanek@utp.edu.pl
Konsultacje
dr inż. arch.
Małgorzata Kaus
adiunkt
B 005tel. 52 374-99-73
Malgorzata.Kaus@utp.edu.pl
Konsultacje
dr inż. arch.
Alina Lipowicz-Budzyńska
adiunkt
Alina.Lipowicz-Budzynska@utp.edu.plKonsultacje
dr inż. arch.
Robert Łucka
adiunkt
B 005tel. 52 374-99-73
Robert.Lucka@utp.edu.pl
Konsultacje
dr inż. arch.
Monika Trojanowska
adiunkt
B 019Monika.Trojanowska@utp.edu.plKonsultacje
dr
Daria Bręczewska-Kulesza
adiunkt
B 007tel. 52 374-99-73
Daria.Breczewska-Kulesza@utp.edu.pl
Konsultacje
dr
Iga Grześkow
adiunkt
B 012atel. 52 340-81-19
Iga.Grzeskow@utp.edu.pl
Konsultacje
mgr inż. arch.
Joanna Fiszer-Sozańska
asystent
B 010Joanna.Fiszer-Sozanska@utp.edu.plKonsultacje
mgr inż. arch.
Zuzanna Małkowska
asystent
B 013Zuzanna.Malkowska@utp.edu.plKonsultacje
mgr inż. arch.
Łukasz Rosiak
asystent
B 017Lukasz.Rosiak@utp.edu.plKonsultacje
mgr inż. arch.
Dawid Wieczorkowski
asystent
B 019Dawid.Wieczorkowski@utp.edu.plKonsultacje