KATEDRA ARCHITEKTURY WNĘTRZ

Al. Prof. S.Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz

Budynek I pok. I 044 (dawny bud. 3.1)

Nr tel. 52 340-85-22 tel./fax 52 340-85-21

Strony katedry:

www.aw.utp.edu.pl

https://www.instagram.com/architektura_wnetrz_utp/

https://www.facebook.com/aw.utp.bydgoszcz

Kierownik Katedry: dr hab. Katarzyna Tretyn-Zecević

Imię i NazwiskoPokójKontaktInformacje dodatkowe
prof. dr hab.
Remigiusz Grochal
profesor
I 044atel. 52 340-85-22
remigiusz.grochal@utp.edu.pl
Konsultacje
prof. dr hab.
Aleksandra Simińska
profesor
I 044tel. 52 340-85-22
Aleksandra.Siminska@utp.edu.pl
Konsultacje
prof.
Lech Tempczyk
profesor
I 044aLech.Tempczyk@utp.edu.plKonsultacje
dr hab.
Anna Bochenek
prof. uczelni
I 044tel. 52 340-85-22
Anna.Bochenek@utp.edu.pl
Konsultacje
dr hab.
Anna Frąckowicz
prof. uczelni
I 044aAnna.Frackowicz@utp.edu.plKonsultacje
dr hab.
Edward Saliński
prof. uczelni
I 044aEdward.Salinski@utp.edu.plKonsultacje
dr szt.
Urszula Czarnowska
adiunkt
Urszula.Czarnowska@utp.edu.plKonsultacje
dr szt.
Barbara Linowiecka
adiunkt
B 108tel. 52 340-81-19
Barbara.Linowiecka@utp.edu.pl
Konsultacje
dr szt.
Agnieszka Mierzwa
adiunkt
I 045tel. 52 340-85-22
Agnieszka.Mierzwa@utp.edu.pl
Konsultacje
dr szt.
Magdalena Rucińska
adiunkt
I 045tel. 608 114 980
Magdalena.Rucinska@utp.edu.pl
Konsultacje
dr szt.
Piotr Tołoczko
adiunkt
I 045tel. 52 340-85-22
Piotr.Toloczko@utp.edu.pl
Konsultacje
dr
Ewa Urbańska
adiunkt
I 045tel. 52 340-85-22
Ewa.Urbanska@utp.edu.pl
Konsultacje
mgr szt.
Agnieszka Kowalik
asystent
I 045aagnieszka.kowalik@utp.edu.plKonsultacje
mgr szt.
Mikołaj Lubczyński
asystent
I 045amykliu002@utp.edu.plKonsultacje
mgr szt.
Ariel Śliwiński
asystent
I 045aAriel.Sliwinski@utp.edu.plKonsultacje
mgr szt.
Agnieszka Walther
asystent
I 045aAgnieszka.Walther@utp.edu.plKonsultacje
mgr szt.
Julia Wleklińska
asystent
I 045aJulia.Wleklinska@utp.edu.plKonsultacje
mgr szt.
Aleksandra Czajka-Witkowska
asystent
I 045aAleksandra.Czajka@utp.edu.plKonsultacje
Barbara Mikołajczyk
specjalista inżynieryjno-techniczny
I 044atel. 52 340-85-22
Barbara.Mikolajczyk@utp.edu.pl