Drodzy Studenci, Kandydaci, Szanowni Państwo,

Miło nam zakomunikować, że Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej w dniu 8. lipca 2021 roku wydało OCENĘ POZYTYWNĄ w sprawie oceny programowej na kierunku BUDOWNICTWO prowadzonym na Wydziale Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska UTP w Bydgoszczy na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim.

Wszystkie 10 szczegółowych kryteriów oceny programowej zostały spełnione, co świadczy o wysokiej jakości kształcenia na kierunku Budownictwo.

Gratulujemy nauczycielom i studentom. Dziękujemy bardzo interesariuszom zewnętrznym za zaangażowanie w kreowanie trendów dydaktycznych na tym kierunku.

W tym roku to już trzecia, pozytywna ocena programowa kierunku realizowanego na Wydziale Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska. Wcześniej uzyskały ją kierunki: Inżynieria Środowiska i Architektura Wnętrz.

Zapraszamy maturzystów i absolwentów studiów pierwszego stopnia do studiowania na Wydziale Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska.

Władze Wydziału Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska

Rada Programowa Kierunku Budownictwo